Lista obsługiwanych lokalizatorów GPS

⌘K
 1. Home
 2. Lista obsługiwanych lokal...
 3. 3G Electronics
 4. 3G Electronics Q50

3G Electronics Q50

3G Electronics Q50 to nadający się do noszenia telefon i lokalizator dla dzieci, zaprojektowany z myślą o rodzicach – dając im spokój ducha, którego pragną, jednocześnie zapewniając dzieciom swobodę, której potrzebują, aby być dziećmi. Urządzenie wykorzystuje połączenie GPS, GSM i Wi-Fi, aby umożliwić rodzicom zlokalizowanie dziecka przy użyciu najdokładniejszych informacji o lokalizacji, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

3G Electronics Q50 to nadający się do noszenia telefon i lokalizator dla dzieci, zaprojektowany z myślą o rodzicach – dając im spokój ducha, którego pragną, a jednocześnie zapewniając dzieciom swobodę, której potrzebują, aby być dziećmi. Produkt utrzymuje rodziny w taki sposób, w jaki chcą być, bez konieczności kupowania małego dziecka smartfona. Dzięki aplikacji Setracker możesz wybrać 10 numerów telefonów, z których G36 Twojego dziecka może dzwonić i odbierać połączenia. Twoje dziecko może przewijać te zaufane kontakty i dzwonić do tego, do którego chce, za dotknięciem przycisku. To takie proste.

3G Electronics Q50 wykorzystuje unikalne połączenie GPS, GSM i Wi-Fi, aby umożliwić rodzicom zlokalizowanie dziecka przy użyciu najdokładniejszych informacji o lokalizacji, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Korzystając z aplikacji Setracker, możesz w dowolnym momencie zobaczyć lokalizację swojego dziecka na mapie. Dla rodziców z wieloma dziećmi możesz po prostu utworzyć profil dla każdego dziecka w aplikacji. Więc jeśli grasz w chowanego ze swoimi dziećmi, jest to przewaga konkurencyjna, na którą czekałeś!

Technologie lokalizacji

Zegarek GPS 3G Electronics Q50 zawiera zintegrowany moduł GPS, dzięki czemu rodzice mogą śledzić lokalizację dziecka w czasie rzeczywistym. Ten zegarek wykorzystuje technologię pozycjonowania GPS+AGPS+LBS, która umożliwia zbieranie większej ilości danych i analizę danych dostarczanych zarówno ze stacji bazowych satelitarnych, jak i GSM.

Przycisk SOS

Na inteligentnym zegarku 3G Electronics Q50 znajduje się jeden przycisk oznaczony symbolem „SOS”. W sytuacji awaryjnej Twoje dziecko może długo nacisnąć przycisk „SOS”, aby uruchomić tryb awaryjny, który uruchamia połączenia telefoniczne i wiadomości wysyłane do opiekunów.

Alarmy GEO-fence i Watch startują

Możesz ustawić obszar aktywności dziecka na mapie. Jeśli dziecko wyjdzie z tego obszaru, uruchomi się alarm, aby powiadomić Cię za pośrednictwem aplikacji. Alarm uruchamia się również, gdy dziecko zdejmie zegarek.

Połączenia głosowe

3G Electronics Q50 działa jako telefon komórkowy, umożliwiając dzieciom wykonywanie i odbieranie połączeń z wielu wstępnie ustawionych kontaktów (wymagana karta SIM).

Krokomierz

Inteligentny zegarek 3G Electronics Q50 może rejestrować kroki i zużycie, aby śledzić ćwiczenia i stan zdrowia dzieci.

Server connection

EU platformtracker.tracksystem.pl (52.57.1.136)
US platformtracker.us.tracksystem.pl (13.52.37.2)
Server port47713
Auto registrationYes

General information

PurposePersonal
Weight40 g (1.41 oz.)
Internal antenna (GNSS)Yes

Connectivity information

Network signal levelYes
Cellular network typeGSM Quad Band
Cellular network generation2G
WiFiYes

Location information

GNSS signal levelYes
LBSYes
Forced GNSS location update over GPRSYes
Forced GNSS location update over SMSYes
GPSYes
Assisted GPSYes

Features

Built-in batteryYes
Battery capacity400 mAh

Events monitoring

 • Odchylenie od trasy
 • Odległość między obiektami
 • Wejście lub wyjście z geofence
 • Nadmierna jazda
 • Nadmierne parkowanie
 • Niski poziom baterii
 • Wykrywanie stanu parkowania
 • Naciśnięcie przycisku SOS
 • Przyspieszenie (związane z platformą)
 • Zmiana statusu zadania
 • Tracker odłącza się od obiektu
 • Tracker wyłączony lub utracone połączenie