Aplikacje mobilne X-GPS Tracker i X-GPS Monitor

Dwie aplikacje. Wielkie możliwości.

Aplikacja X-GPS Monitor dla kierowników i aplikacja X-GPS Tracker dla pracowników, rodzin, restauracji i kurierów, taksówkarzy zapewniają całościowe podejście do pracy w terenie i zarządzania usługami terenowymi. Pobierz bezpłatnie z App Store lub Google Play. Korzystanie z usługi X-Tracker jest odpłatne zgodnie z cennikiem lub ustalony z nami indywidualnie w zależności od ilości zarejestrowanych smartphonów, telefonów, tabletów z systemem IOS lub Android. 

X-GPS Monitor

Świat staje się mobilny. Gdziekolwiek jesteś, bądź świadomy tego, co się dzieje z aplikacją X-GPS Monitor. X-GPS Monitor daje ci zupełnie nowy poziom świadomości i wygody w dostępie do zlokalizowania zasobów oraz statusów zadań. Jak lubisz mieć wszystko w jednym miejscu i zachować prywatność to TrackSystem może być dla Ciebie. Aplikacja X-GPS monitor wyświetla informacje o twoich zasobach, zadaniach do wykonania i alarmach z twoich urządzeń. Kompleksowo pomożemy dobrać Ci rozwiązanie i urządzenia, abyś miał wszystko w jednym miejscu. Sprawdź, gdzie obecnie przebywają Twoje zasoby. Sprawdź każdy szczegół swoich statusów i uzyskaj dostęp do telemetrii pojazdu z pulpitów nawigacyjnych w czasie rzeczywistym. Zobacz cały dzień na pierwszy rzut oka z historią tras. Uruchom zdalnie samochód lub zablokuj silnik w przypadku kradzieży. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o zdefiniowanych alarmach, zaznacz je na mapie i odpowiednio reaguj. Uzyskaj dostęp do wszystkich istotnych informacji, których potrzebujesz w ciągu kilku sekund.

Prowadź flotę, dostosuj swój zespół do nowych warunków i przeglądaj wszystkie swoje zasoby i statusy z dowolnego miejsca.

X-GPS Tracker

Smartfony i tablety stają się uniwersalnymi urządzeniami, które robią wszystko – śledzenie ich właścicieli jest jednym z celów. Dzisiaj nie trzeba prosić pracowników i członków rodziny o noszenie tradycyjnego trackera GPS w kieszeni, aby wiedzieć, gdzie się znajdują. Zamiast tego wystarczy zainstalować aplikację X-GPS Tracker na swoim telefonie i na telefonach pracowników i bliskich osób.

Nie jest to tylko kwestia wygody. Pomaga to uniknąć sytuacji, gdy osoba, którą śledzisz, „zapomniała” swojego lokalizatora GPS. Aplikacja X-GPS Tracker zawsze działa w tle, uruchamia się ponownie po ponownym uruchomieniu urządzenia i minimalnie wpływa na zużycie energii dzięki inteligentnemu śledzeniu w trybie dualnym.

Klienci biznesowi zyskują jeszcze więcej dzięki możliwościom przydzielania zadań. Mogą ustalać i delegować zadania do pracowników zdalnie, sprawdzać wyniki, rozmawiać i wymieniać dokumenty online. Masz w swoim telefonie system do delegowania zadań i rozliczania ich na prostych i przejrzystych dla Ciebie i twoich pracowników zasadach. Dzięki X-GPS Tracker możesz łatwo rozliczyć się z klientem z wykonanych operacji w czasie i przestrzeni. I potrafisz ten czas i przestrzeń bardzo szczegółowo określić. Dzięki możliwości kreowania formularzy możesz prosić swoich klientów o pokwitowanie dokumentów na tablecie, przesłanie skanu umowy lub innych dokumentów. Bardzo dobrze sprawdza się do odbioru zdalnego wykonanych prac, czy usług zaopatrzonych w zdjęcia, skany dokumentów, podpisy on-line (jak na poczcie). Prowadzisz mobilny serwis, świadczysz usługi i szukasz lepszych, skuteczniejszych rozwiązań. Chcesz prowadzić jasny i czytelny system rozliczania pracy? Czy może potrzebujesz prywatności w komunikowaniu się z bliskimi i monitorowaniem ich z możliwością szyfrowanej komunikacji, przycisku alarmowego, a nawet kontroli pod tytułem, czy dojechałeś na trening lub korepetycje? Prowadzisz biznes rodzinny i chcesz mieć pewność, że wiadomości trafiają zawsze do celu? Zależy Ci na prywatności i bezpieczeństwie informacji w domu lub firmie to zapraszamy. 

Urządzenie niezależne X-GPS Tracker.

Zapewnij kompletny zestaw narzędzi do inteligentnego zarządzania zasobami mobilnymi na dowolnym smartfonie lub tablecie.

Wykorzystaj innowacyjne algorytmy, aby zapobiegać wyczerpywaniu się baterii dzięki zoptymalizowanemu użytkowaniu zgodnie z potrzebami biznesowymi.

Zmień firmowe smartfony w osobisty planer, PND, tracker GPS i kompletny planer pracy. Udostępniaj swoją lokalizację, przeglądaj zadania i wymieniaj dane z biurem.

  • Łatwe przeglądanie codziennych zadań
  • Dziel się postępami z biurem
  • Pokaż swój status pracy
  • Ciesz się podejściem bez papieru
  • Czat z członkami zespołu
  • Włącz przycisk paniki w sytuacjach awaryjnych