Znalazłem lokalizator GPS i chcę go aktywować.

Samochody, a czasem również inne przedmioty, jak hulajnogi, rowery, motocykle przechodzą z rąk do rąk, a z nimi  lokalizatory. Dzieje się tak dlatego, że urządzenie jest tanie i po zakończonym abonamencie rocznym właściciele o nich zapominają. Wartość przedmiotu maleje to i zainteresowanie zabezpieczeniem idzie w zapomnienie. W dobie konsumpcji, która jest wygaszana poprzez zatrzymanie łańcucha dostaw może się okazać, że będziesz szukał wszędzie oszczędności.

Chińskie lokalizatory GPS dostępne na Aliexpress  są tanie i często bardzo solidne. Niestety chińskie produkty są również kopiowane i zamiast oryginalnego lokalizatora zakupisz w dobrej cenie klona, a tu już może okazać się, że klon praktycznie nie działa. Zatem warto kupować od sprawdzonych dostawców i choć cena jest wyższa to jakość bez porównania lepsza. Chińskie lokalizatory dostarczane są z dostępem do systemu na rok czasu. Po tym okresie dostawcy proponują wykupienie dostępu do platformy na kolejny rok. Czasami nic nie proponują oprócz zakupu kolejnego GPS’a. Chińskie systemy są proste i dla zwykłego śmiertelnika wystarczą. Wadą takiego systemu jest praktyczny brak wsparcia w Języku polskim, brak wsparcia telefonicznego jest standardem. Wszystko załatwiamy przez aplikację Aliexpress i to w Języku angielskim i czas reakcji jest 24 godzinny, ale przeważnie jest.

Kupiłeś, kupiłaś samochód i lokalizator GPS znajduje się przy skrzynce z bezpiecznikami w nowo nabytym samochodzie? A skoro już jest to możesz go aktywować na naszej platformie. Pierwszym etapem jest identyfikacja urządzenia. Przeważnie jest jakaś tabliczka lub przynajmniej nazwa urządzenia, jak Jimi, Concox, SinoTrack, ATrack i wielu innych. Jak nie chcesz się w to bawić to zrób zdjęcie i przyślij do nas z prośbą o identyfikację i komendy startowe do aktywacji urządzenia. Po otrzymaniu od nas odpowiedzi z komendami startowymi podpowiemy Ci, jaki masz model wybrać w systemie, aby to zadziałało. Kolejnym krokiem jest utworzenie użytkownika i dodanie urządzenia. Wszystkie czynności możesz wykonać samodzielnie lub posiłkując się naszym wsparciem. W tym celu musisz nam podać adres e-mail na jaki mamy założyć konto. Kolejna kwestia to karta SIM, którą kupujesz samodzielnie lub od nas. Jak samodzielnie to powinna być to karta internetowa i 25 MB danych na niej wystarczy. Po załadowaniu karty SIM do urządzenia i wysłaniu dwóch, czasem trzech komend urządzenie jest gotowe do użycia. Za trudne? Spokojnie, zawsze jesteśmy do usług i pomożemy.

Reasumując: Masz GPS’a i nie masz platformy to serdecznie zapraszamy. Pomożemy w aktywacji, konfiguracji i korzystaniu z naszej platformy. Nie musisz się z nami kontaktować osobiście, czy telefonicznie. Wszystko załatwisz z poziomy naszej aplikacji i dlatego warto się zarejestrować (rejestracja nic nie kosztuje) i aktywować urządzenie w aplikacji. Niestety bramki sms nie przepuszczają spacji, czyli przerw w wierszu i je redukuje

Proszę, wprowadź swój adres e-mail, abyśmy mogli podążać za tobą.
Prześlij zapytanie odnośnie podłączenia GPS'a do TrackSystemu.