Sprzedawcy: buduj i rozwijaj własną sieć partnerów.

Jeśli chodzi o zwiększanie skali działalności, niewiele opcji pozostaje oprócz lokalnego dealera. Sprzedawcy pomagają zwiększyć zasięg rynkowy i przybliżyć usługę klientom końcowym: dostosowując ją do specyfiki regionu, cen, zaufania do partnera lokalnego.

Teraz możesz bezproblemowo stworzyć własną sieć partnerską za pomocą TrackSystem: dodaj sprzedawców i zarządzaj nimi z jednej konsoli, panelu administracyjnego. Zobaczmy, o co chodzi w nowej funkcji i jak może ona pomóc ulepszyć Twoją usługę.

Sprytny sposób na rozwój biznesu

O co więc chodzi z resellerami? Budowanie sieci partnerskiej, gdy masz tysiące podłączonych urządzeń, jest łatwiejsze i tańsze niż otwieranie nowego biura lub zatrudnianie nowego zespołu. W szczególności, jeśli celujesz na rynkach lokalnych, jak i międzynarodowych. W ten sposób nie będziesz musiał martwić się lokalnymi przepisami lub innymi szczegółami. Ty najlepiej wiesz, jakie praktyki biznesowe sprawdzają się najlepiej, a które nie są mile widziane w twoim regionie.

Ale sieć partnerska to coś więcej niż medium, w którym można dotrzeć do nowych użytkowników – to sposób na wykorzystanie nowych możliwości. Dealerzy mogą nie tylko odsprzedać Twoje rozwiązanie, ale zapewnić kompleksową usługę, w tym na przykład instalację i konserwację sprzętu. Lub współpracuj z szerszą publicznością i zaoferuj swoje rozwiązanie jako zaawansowaną opcję, np. usługi logistyczne + śledzenie zasobów GPS.

Podsumowując, głównym celem nowej funkcji „Sprzedawcy” jest pomoc Twojej usłudze w pozyskiwaniu nowych terytoriów i nowych klientów. Brak zawiłości technicznych: zarządzaj sprzedawcami całkowicie z panelu administracyjnego. Dealerzy będą mogli dodawać nowych użytkowników, automatycznie aktywować urządzenia, korzystać z preferowanych zestawów narzędzi, a także tworzyć własne plany cenowe, brandować aplikację, ustawiać język i walutę.

Przejrzysta wydajność

Wszystkie urządzenia podłączone przez resellerów będą wyświetlane w najbardziej informacyjny sposób: w formie tabeli. Dzięki temu możesz szybko ocenić, którzy dealerzy wykazują lepszą (lub gorszą) wydajność. Jeśli utrzymanie sprzedawcy nie jest już uzasadnione, możesz tymczasowo zablokować lub dezaktywować konto sprzedawcy za pomocą kilku kliknięć. Aktywacja go z powrotem będzie równie łatwa.

Przeanalizuj, co przynosi więcej użytkowników: sprzedaż bezpośrednia czy praca w sieciach partnerskich. Dla natychmiastowej percepcji umieściliśmy te dane na górze panelu.

Panel administracyjny TrackSystem

Narzędzie Sprzedawcy jest dostępne tylko dla SaaS. Aby dowiedzieć się więcej o warunkach nowej funkcji, skontaktuj się ze swoim menedżerem TrackSystem. Chętnie wyjaśnimy każdą sprawę i pomożemy Ci rozpocząć nowy rozdział z nowym kamieniem milowym.