Duża aktualizacja TrackSystem: Witaj w zupełnie nowym środowisku śledzenia GPS!

Śledzenie GPS online jest podstawą usługi telematycznej. A ponieważ z tego korzysta każdy klient, niezależnie od swojej branży, lokalizacji lub konkretnych wymagań, chcieliśmy, aby ta interakcja z oprogramowaniem do śledzenia GPS była jeszcze bardziej wartościowa.

25 lutego 2021 r. nasz zespół z dumą przedstawia owocny wynik ciągłej ewolucji TrackSystem’u — zupełnie nowe doświadczenie śledzenia GPS. Jest potężny i zapewnia niezakłócony widok tysięcy obiektów, a jego nowoczesna wizja i intuicyjny design odzwierciedlają oczekiwania dzisiejszych firm i standardów biznesowych.

Poznaj rozwiązanie gotowe do dużych obciążeń.

Platforma rozwija się, aby stworzyć nowe możliwości dla partnerów telematycznych na całym świecie. Ta ewolucja doprowadziła nas do zupełnie nowego śledzenia GPS, które wykorzystuje nowoczesny stos technologiczny i najlepsze praktyki w zaawansowanym tworzeniu oprogramowania o dużym obciążeniu. Oprócz zaawansowanej technologii telematycznej, nowatorskie śledzenie pochłonęło ponad 16 lat doświadczenia TrackSystem i uwzględnia opinie dużej grupy naszych profesjonalnych partnerów.

Zupełnie nowy GPS Tracking wykorzystuje nowoczesny stos technologiczny

Rezultatem jest śledzenie GPS klasy korporacyjnej, zdolne do radzenia sobie z ogromną ilością obiektów: umożliwia monitorowanie dużej liczby zasobów na platformie, lepsze zarządzanie obiektami, łatwiejszą i bardziej intuicyjną obsługę.

Dość często firmy wykorzystują wiele rodzajów obiektów do różnych celów biznesowych. Często prowadzi to do lepszego pokrycia rynku. Jednak może to być dość trudne, jeśli chodzi o śledzenie dużej liczby różnych typów obiektów. Platforma śledzenia GPS TrackSystem ma dobre karty do gry na rynku GPS, ponieważ tysiące jednostek biznesowych można teraz śledzić jednocześnie, w szczególności obiekty, punkty POI i obszary zwane inaczej geostrefami.

Śledzenie GPS klasy korporacyjnej umożliwia jednoczesne wyświetlanie tysięcy zasobów, geostref i punktów POI na jednej mapie.

Wysokiej jakości prezentacja wielu różnych typów zasobów na jednej mapie, w krótkim czasie reakcji zapewnia większą przejrzystość. To dodatkowo zwiększa efektywność biznesową funkcjonalności platformy i doświadczenia użytkownika.

Świetna wizualizacja i użyteczność

TrackSystem przywiązuje stałą wagę do doświadczenia użytkowników, dedykowanej wizualizacji oraz najnowszych trendów w designie. Dlatego nowy GPS Tracking wykorzystuje zaawansowane elementy wizualne do szybkiego wprowadzania i wygodnego rozpoznawania obiektów.

Historia śledzenia

Zremasterowane narzędzie umożliwia szybki dostęp do wszystkich tras i zdarzeń, które są teraz połączone i reprezentowane razem. Historia zapewnia szybki podgląd wszystkich podróży. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów, po prostu kliknij ścieżkę, aby przejść przez każdą trasę i zatrzymać się, przestudiować przebyty czas, odległość i więcej.

Zremasterowane narzędzie historii tras umożliwia szybki dostęp do wszystkich tras i zdarzeń.

Widżety

Widżety są teraz zorganizowane w uporządkowaną strukturę pionową. Wszystkie elementy można przeciągać i upuszczać oraz zwijać w celu uzyskania optymalnego widoku. Najważniejsze elementy można zmaksymalizować w celu dokładnej analizy.

Nowa struktura widżetów pozwala zmaksymalizować kluczowe elementy do dokładnej analizy.

Obiekty na mapie.

Cała konfiguracja nowych typów obiektów jest tutaj. Teraz można określić typ zasobu wybierając odpowiednią ikonę, a następnie ustawić kolor samodzielnie lub dla całej grupy obiektów. Ta funkcja pozwala w bardziej znaczący sposób informować o lokalizacji w czasie rzeczywistym, umożliwia mieszanym flotom rozróżnianie obiektów w locie i nigdy nie traci z oczu kluczowych zasobów.

Nowe śledzenie GPS pozwala wybrać typ obiektu i ustawić dla niego kolor.

Narzędzia Mapy.

Zaktualizowane narzędzia kartograficzne są skoncentrowane w jednym menu, dzięki czemu przełączanie między typami map, POI i strefami geograficznymi może odbywać się szybko i łatwo. Istnieje możliwość szybkiego włączenia lub wyłączenia informacji o korkach i innych opcji w zależności od mapy.

Nowa, przyjazna dla użytkownika wizualizacja tras zapewnia szybkie i wydajne planowanie tras, zapewniając wygodniejszy i bardziej pouczający widok.

Wydajne planowanie trasy z wizualnymi szczegółami.

Kiedy ma zostać wprowadzone nowe śledzenie GPS?

Nowe śledzenie jest dostępne dla wszystkich partnerów SaaS od 25 lutego 2021 r. Zostanie ono domyślnie uruchomione automatycznie — nie są wymagane żadne dodatkowe ustawienia, subskrypcje ani działania. Poprzednia wersja pozostanie również dostępna w interfejsie użytkownika.

Nasz zespół pomocy technicznej przygotował przewodniki użytkownika krok po kroku, które ujawniają zupełnie nowe możliwości śledzenia GPS. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedaży lub osobistym menedżerem. Z przyjemnością dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.

Jeśli chcesz wypróbować nowe śledzenie GPS, ale nie masz jeszcze konta TrackSystem, możesz zarejestrować się w bezpłatnej wersji próbnej.

Zapraszam do współpracy.
Wojciech Wojnowski