1. Home
 2. Instrukcja użytkownika Tr...
 3. Opis funkcjonalności Trac...
 4. Opis ogólny

Opis ogólny

Oprogramowanie do śledzenia GPS – cechy
TrackSystem to wszechstronne oprogramowanie do śledzenia GPS. Platforma posiadająca wszystkie potrzebne funkcje: bogate aplikacje internetowe, aplikacje mobilne, integracja z większością lokalizatorów GPS, łączność M2M / IoT, narzędzia administratora, API i wtyczki.

Sprytny i prosty – użytkownicy mówią o naszej usłudze. Intuicyjny interfejs internetowy zawiera najnowsze technologie, wygląda świetnie i działa szybko. Spełnia on cały szereg aplikacji – od śledzenia zwierząt domowych po wyrafinowane rozwiązania dla przedsiębiorstw.

Bogaty. Czuły. Spersonalizowany.
Ciesz się interfejsem opartym na oknie, które łączy w sobie elastyczność, szybkość reakcji i łatwość obsługi. Uzyskaj potrzebne narzędzia lub informacje – równie wygodnie na komputerze stacjonarnym, jak i urządzeniach mobilnych.

Web-interface for big and small screens

W wielu przeglądarkach. Brak wtyczek.

Interfejs webowy jest bogaty w TrackSystem zapewnia funkcjonalność i funkcje zwykle związane z aplikacjami komputerowymi. Działa w każdej nowoczesnej przeglądarce internetowej i nie wymaga instalacji oprogramowania, wtyczek ani środowiska Java. Wszystko opiera się wyłącznie na czystych technologiach JavaScript i HTML5.

Skoncentrowane dane. W oknach.

Filozofia „jedno na aplikację za cel” przynosi wszystkie użyteczne informacje i odpowiednie narzędzia bezpośrednio do użytkownika, eliminując niepotrzebne nawigacje. Otwórz potrzebne aplikacje, dostosuj układ i zmień ustawienia widoku, aby uzyskać bogatsze wrażenia i zoptymalizować przepływ pracy.

Małe ekrany. Wielkie możliwości.

Mimo, że oferujemy bezpłatne natywne aplikacje na smartfony i tablety z systemami Android i iOS, użytkownicy mogą również zalogować się w zoptymalizowanym interfejsie internetowym z dowolnej przeglądarki mobilnej. Jest lekki i dostarcza wszystkie ważne informacje szybko, kiedykolwiek i gdziekolwiek jest to wymagane.

Czas rzeczywisty.
Łącz zasoby, mapy, dane i osoby w czasie rzeczywistym, aby podejmować mądrzejsze, szybsze decyzje i poprawić bezpieczeństwo.

 • Skorzystaj z zestawu map dla całego świata, zbudowanego na najlepszych dostępnych danych społecznościach i profesjonalnych usługach, prezentowanych w wielu stylach kartograficznych.
 • Wzbogacaj widoczność, łącząc ze sobą szeroką gamę narzędzi i baz danych, aby uzyskać wskazówki, geokodowanie, ruch, lokalizacje gsm / wifi i wiele innych zasobów geoprzestrzennych.
 • Zapoznaj się z aktywnością aktywów „na chwilę”, aby dokładnie określić cele i problemy oraz dostarczyć odpowiednie informacje do wszystkich działów biznesowych w Twojej organizacji.

Web-interface for big and small screens

Trasy, wydarzenia i nasza niesamowita Machina Czasu.
Teraz każdy może uzyskać wgląd w historię, szybko i szczegółowo. Kiedy przeniesiono aktywa, kiedy i jak to zrobili – TrackSystem zapewnia bezpośredni dostęp do odpowiedzi dla wszystkich.

 • Dzięki utrzymywaniu szczegółowej historii każdej podróży przez kilka miesięcy TrackSystem odsłania wszystkie informacje dotyczące ruchów i wydarzeń z ekskluzywnym interfejsem, szybko i łatwo.
 • Szybka ocena wszelkich danych z przeszłości jest możliwa za pomocą listy tras, różnych widoków mapy i filtrowania zdarzeń. Dzięki powiększeniu widoku od uproszczonego do bardziej szczegółowego, przeglądarka może uzyskać dostęp do danych, porównywać i przetwarzać więcej danych bez komplikacji.
 • Machina Czasu to jedna z najbardziej niezwykłych funkcji oferowanych przez TrackSystem. Umożliwia użytkownikom cofanie się w czasie i odtwarzanie wcześniejszych ruchów i zdarzeń, tak jakby przechodzili przez czas.

History

 

Utwórz pulpit nawigacyjny, który pozwala eksplorować i zrozumieć bogate dane telemetryczne.
Przeglądaj kolekcję dynamicznych i interaktywnych widgetów, które można skonfigurować w taki sposób, aby utrzymywać świadomość sytuacyjną we wszystkich aspektach i bieżących wydarzeniach.

 • Zarządzaj łączeniem informacji ze wszystkich możliwych źródeł, łącząc widżety, które są przydatne tylko dla zadań wywiadowczych i przepływów pracy.
 • Skorzystaj z wizualizacji, która łączy tekst, wartości, ikony i elementy sterujące w kontekście dostępnych funkcji sprzętowych, schematów elektrycznych i aplikacji.
 • Zdobądź wiedzę na temat aktualnych informacji ze wszystkich możliwych źródeł bez ryzyka przeciążenia. Pozostań w kontakcie z urządzeniami i łatwo przełączaj urządzenia peryferyjne za pomocą interaktywnych elementów sterujących.

Trwała świadomość tego, co się dzieje.
Gdziekolwiek jesteś, natychmiast zostaniesz ostrzeżony o ważnych lub destrukcyjnych działaniach.

 • Łatwe dodawanie reguł zdarzeń i zarządzanie nimi za pomocą intuicyjnego narzędzia-kreatora, które prowadzi użytkownika przez wybór typu zdarzenia, wybór odpowiednich zasobów, ustawienie ograniczeń strefowych i czasowych oraz parametrów specyficznych dla zdarzenia.
 • Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym, aby wiedzieć, co się dzieje, kiedy to się stanie. Wybierz, aby otrzymywać powiadomienia przez SMS, e-mail, powiadomienia push lub automatyczne połączenie telefoniczne. Wiadomość zawiera wszystkie informacje względne, w tym link do mapy, gdzie to się stało.
 • W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych systemów, które mogą ostrzegać użytkownika tylko o zdarzeniach alarmowych generowanych przez urządzenia, Navixy informuje o tym, co dzieje się z kilkoma monitorowanymi po stronie serwera zdarzeniami, takimi jak wykrywanie zakłóceń, długi czas bezczynności lub przekroczenie zakresu wartości czujnika.

Events and notifications

 

Uzyskaj pełną widoczność efektywności biznesowej i kosztów.
Raporty dynamiczne zapewniają bieżący, kompleksowy obraz wszystkich działań biznesowych, wykorzystania floty i efektywności pracowników mobilnych.

 • Uzyskaj szczegółowe i sumaryczne raporty o trasach, wizytach, działalności związanej z flotą i pracownikami mobilnymi, monitorowaniu zużycia paliwa, jakości jazdy, bezpieczeństwie i innych, aby pomóc w tworzeniu bardziej efektywnego biznesu.
 • Uzyskaj łatwą i dokładną lekturę wszystkiego, co dzieje się z różnych perspektyw. Używaj interaktywnych tabel i wykresów, eksportuj wyniki jako pliki Excel i PDF lub regularnie wysyłaj je pocztą elektroniczną do skrzynki odbiorczej.
 • Zobacz szczegółowe informacje o każdym zasobie biznesowym, porównaj zespoły i grupy pojazdów lub uzyskaj ogólny przegląd wydajności, aby pomyślnie się rozwijać.
 • Analizuj duże ilości danych w wielu zasobach, mając pewność, że raport zostanie wkrótce dostarczony – dzięki zoptymalizowanym algorytmom, przetwarzaniu rozproszonemu, buforowaniu danych i wstępnemu przetwarzaniu w tle.

Zmień wygląd interfejsu i zachowanie odpowiednio do twoich potrzeb.
Preferencje użytkownika pozwalają dostosować zachowanie i wygląd interfejsu WWW, aby lepiej pasowały do ustawień regionu i preferowanego wyglądu.

 • Uzyskaj dostęp do najlepszych dostępnych źródeł geoprzestrzennych w wyszukiwaniu adresów, geokodowaniu, routingu, LBS i innych.
 • Zastosuj ustawienia regionalne, takie jak język i strefa czasowa. Więcej języków i walut można dodać na życzenie.
 • Przeglądaj transakcje bilansowe, zmieniaj plan taryfowy, sprawdzaj wyciągi bankowe i korzystaj z różnych opcji płatności, aby uzupełnić saldo.

Wydajna i usprawniona kontrola nad urządzeniami.
TrackSystem oferuje funkcje zarządzania urządzeniami jako bardziej wszechstronne i łatwe rozwiązanie.

 • Uwolnij swoich klientów od kłopotów związanych ze zmianą ustawień za pomocą kabli i sterowników z ich lokalizacji. Mogą oderwać się od nudnych poleceń, zdalnie i elastycznie wprowadzać wszystkie niezbędne ustawienia dzięki łatwym w użyciu interaktywnym widgetom.
 • Technologia OTA (over-the-air) jest skutecznie wdrażana w stosach komend GPRS / IP do maksimum – indywidualnie dla każdego modelu urządzenia. Pozwala obniżyć koszty usług i komunikacji, a także umożliwia skonfigurowanie urządzeń nawet tymczasowo w trybie offline.
 • Klienci biznesowi z dużymi flotami i dużą liczbą pracowników mogą zautomatyzować konfigurację i konfigurację, stosując wybrane ustawienia do wielu urządzeń.

 

Skonfiguruj i podłącz czujniki na nowym poziomie wygody.
TrackSystem maksymalizuje możliwości telemetryczne i minimalizuje ryzyko integracji. Dzięki łatwej konfiguracji nie ma miejsca na sporadyczne błędy i marnowanie czasu.

 • Dodaj szeroką gamę czujników związanych z telemetrią pojazdu i bezpieczeństwem.
 • Skonfiguruj parametry czujnika odpowiedzialne za wstępne przetwarzanie danych.
 • Przesyłaj duże tabele kalibracji w wielu formatach plików.
 • Zastosuj formuły i kombinację czujników do precyzyjnych pomiarów.

Oferuj wyrafinowane aplikacje dla klientów biznesowych
Daj użytkownikom biznesowym dokładnie taką funkcjonalność, jakiej potrzebują, korzystając z aplikacji branżowych. Skorzystaj z ukierunkowanych rozwiązań, aby wzmocnić pozycję swoich klientów dzięki doświadczeniu użytkownika zaprojektowanemu na różne potrzeby i poziomy umiejętności. Uzyskaj większy zysk dzięki zapewnieniu spersonalizowanych pakietów usług dla tych, którzy naprawdę potrzebują.

 

«Zadania» – Przejrzystość w zarządzaniu mobilnym personelem.
Aplikacja Zadania pozwala użytkownikom zarządzać mobilną siłą roboczą w najbardziej efektywny sposób. Opiera się na lokalizacji GPS pracowników i Zadaniach przypisanych do nich.

 • Twórz zadania szybko na mapie lub na osi czasu. Twórz kopie zadań i planuj powtarzające się zadania. Importuj zadania z systemów ERP i CRM za pomocą API i narzędzia do przesyłania plików.
 • Przypisywanie zadań do pracowników, ustawianie terminów i godzin, ustawienie możliwego opóźnienia i minimalnego czasu trwania, aby ustalić aktualny poziom obsługi klienta.
 • Przeglądaj zadania według wybranego zakresu dat, według statusu, pracownika lub tagów.
 • Użyj raportów analitycznych, aby zobaczyć, jak odnoszą sukcesy Twoi pracownicy. Porównaj poszczególnych pracowników i zespoły. Zobacz, jak twoje wysiłki zwiększają ogólną wydajność z miesiąca na miesiąc.

 

«Flota» – Poprawa wydajności i bezpieczeństwa.
«Flota» to jedna z wbudowanych aplikacji dla operatorów flotowych. Aplikacja ewoluuje szybko i zawiera szeroką gamę narzędzi do zwiększania wydajności i bezpieczeństwa floty.

 • Wewnętrzna baza danych zawiera wszystko, co dotyczy pojazdów i kierowców. Gromadzi wszystkie techniczne i rutynowe dane dotyczące użytkowania, konserwacji i wypadków, które otrzymały od urządzeń AVL i zostały dodane ręcznie przez dyspozytorów.
 • Przeanalizuj wzory zużycia paliwa dla każdego kierowcy, dokładnie obliczając koszty i zmniejszając zużycie paliwa.
 • Diagnostyka konserwacji i naprawy jest wysyłana bezpośrednio z pojazdu i pomaga przewidywać awarie i skracać przestoje. Operatorzy flot otrzymują ostrzeżenia „Kontrola silnika”, zdalnie odczytują kody błędów DTC i mogą planować regularne czynności konserwacyjne na podstawie statystyk użytkowania pojazdu.
 • Wspomóż kierowców w lepszym stylu jazdy i zmniejszaj liczbę wypadków dzięki indywidualnemu monitorowaniu zachowania kierowcy. Zobacz, jak wpływa na koszty związane z naprawą pojazdu i zużyciem paliwa.
 • Użyj weryfikacji uprawnień kierowców w celu zapobiegania kradzieży i dokładnego rozliczania wynagrodzeń i wydajności osobistej.