1. Home
  2. Instrukcja użytkownika Tr...
  3. Opis funkcjonalności Trac...
  4. Interfejs web

Interfejs web

Bogaty. Czuły. Spersonalizowany.
Ciesz się interfejsem opartym na oknie, który łączy w sobie elastyczność, szybkość reakcji i łatwość obsługi. Uzyskaj potrzebne narzędzia lub informacje – równie wygodnie na komputerze stacjonarnym i urządzeniach mobilnych.

W wielu przeglądarkach. Brak wtyczek.

Interfejs webowy jest bogaty w TrackSystem zapewnia funkcjonalność i funkcje zwykle związane z aplikacjami komputerowymi. Działa w każdej nowoczesnej przeglądarce internetowej i nie wymaga instalacji oprogramowania, wtyczek ani środowiska Java. Wszystko opiera się wyłącznie na czystych technologiach JavaScript i HTML5.

Skoncentrowane dane. W oknach.

Filozofia „jedno na aplikację za cel” przynosi wszystkie użyteczne informacje i odpowiednie narzędzia bezpośrednio do użytkownika, eliminując niepotrzebne nawigacje. Otwórz potrzebne aplikacje, dostosuj układ i zmień ustawienia widoku, aby uzyskać bogatsze wrażenia i zoptymalizować przepływ pracy.

Małe ekrany. Wielkie możliwości.

Mimo, że oferujemy bezpłatne natywne aplikacje na smartfony i tablety z systemami Android i iOS, użytkownicy mogą również zalogować się w zoptymalizowanym interfejsie internetowym z dowolnej przeglądarki mobilnej. Jest lekki i dostarcza wszystkie ważne informacje szybko, kiedykolwiek i gdziekolwiek jest to wymagane.

Czas rzeczywisty.
Łącz zasoby, mapy, dane i osoby w czasie rzeczywistym, aby podejmować mądrzejsze, szybsze decyzje i poprawić bezpieczeństwo.

  • Skorzystaj z zestawu map dla całego świata, zbudowanego na najlepszych dostępnych danych społecznościach i profesjonalnych usługach, prezentowanych w wielu stylach kartograficznych.
  • Wzbogacaj widoczność, łącząc ze sobą szeroką gamę narzędzi i baz danych, aby uzyskać wskazówki, geokodowanie, ruch, lokalizacje gsm / wifi i wiele innych zasobów geoprzestrzennych.
  • Zapoznaj się z aktywnością aktywów „na chwilę”, aby dokładnie określić cele i problemy oraz dostarczyć odpowiednie informacje do wszystkich działów biznesowych w Twojej organizacji.