1. Home
  2. Instrukcja użytkownika Tr...
  3. Opis funkcjonalności Trac...
  4. Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

X-GPS Tracker

Smartfony i tablety stają się uniwersalnymi urządzeniami, które robią wszystko – śledzenie ich właścicieli jest jednym z celów. Dziś nie trzeba prosić pracowników i członków rodziny o noszenie tradycyjnego trackera GPS w kieszeni, aby wiedzieć, gdzie się znajdują. Zamiast tego wystarczy zainstalować darmową aplikację X-GPS Tracker na swoim urządzeniu mobilnym.

Nie jest to tylko kwestia wygody. Pomaga to uniknąć sytuacji, gdy osoba, którą śledzisz, „zapomniała” swojego GPS trackera. Aplikacja X-GPS Tracker zawsze działa w tle, uruchamia się ponownie po ponownym uruchomieni

u urządzenia i minimalnie wpływa na zużycie energii dzięki inteligentnemu śledzeniu w trybie dualnym.

Klienci biznesowi zyskują jeszcze więcej dzięki możliwościom przydzielania zadań. Mogą ustalać i delegować zadania do pracowników zdalnie, sprawdzać wyniki, rozmawiać i wymieniać dokumenty online.

 

 

 

 

X-Monitor

Świat staje się mobilny. Gdziekolwiek jesteś, bądź świadomy tego, co dzieje się z aplikacją X-GPS Monitor. Daje ci zupełnie nowy poziom świadomości i wygody.

Sprawdź, gdzie obecnie przechodzą Twoje zasoby. Sprawdź każdy szczegół swoich statusów i uzyskaj dostęp do telemetrii pojazdu z pulpitów nawigacyjnych w czasie rzeczywistym. Zobacz cały dzień na pierwszy rzut oka z historią tras. Uruchom zdalnie samochód lub zablokuj silnik w przypadku kradzieży.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o zdefiniowanych alertach, zaznacz je na mapie i odpowiednio reaguj. I uzyskaj dostęp do wszystkich istotnych informacji, których potrzebujesz w ciągu kilku sekund.

Prowadź flotę, dostosuj swój zespół i zachowaj wszystkie swoje zasoby z dowolnego miejsca.