1. Home
  2. Instrukcja użytkownika Tr...
  3. Interfejs WWW TrackSystem
  4. Historia zdarzeń

Historia zdarzeń

Zdarzenia, które zostały zarejestrowane zgodnie z regulaminem ustalonym przez klienta, można obejrzeć na mapie w aplikacji Monitoring oraz w aplikacji Raporty. W tej sekcji wyjaśniamy, jak wyświetlić je na mapie.

Podgląd zdarzeń

Możesz pobrać listę wydarzeń i przeglądać je na mapie dla dowolnego zakresu danych w ramach ograniczeń swojego planu taryfowego.

Wybierz wymagane zasoby z listy obiektów. Możesz wziąć jeden lub wiele obiektów. Po dokonaniu wyboru kliknij przycisk Zdarzenia poniżej listy.

Wybierz wymagany zakres dat / godzin i typy wydarzeń, a następnie kliknij przycisk Pokaż wydarzenia, aby pobrać listę wydarzeń.

Kliknij wydarzenie na liście wydarzeń, aby zobaczyć je na mapie. Tag będzie również wyświetlał datę i godzinę zdarzenia oraz odpowiednią wiadomość tekstową. Szczegółowe informacje o wybranych zdarzeniach zostaną również wyświetlone w panelu Informacje na dole ekranu.

Linki do mapowania w powiadomieniach

Gdy użytkownik otrzyma powiadomienie o jakimś zdarzeniu, może łatwo dowiedzieć się, gdzie to nastąpiło. Każda wiadomość zawiera specjalny krótki link, który otwiera mapę ze znakiem dla tego wydarzenia. Strona mapy jest zoptymalizowana dla przeglądarek mobilnych i stacjonarnych.