1. Home
 2. Instrukcja użytkownika Tr...
 3. Interfejs WWW TrackSystem

Interfejs WWW TrackSystem

Interfejs WWW TrackSystem

Interfejs użytkownika to bogata aplikacja internetowa, do której można uzyskać dostęp za pomocą dowolnej nowoczesnej przeglądarki internetowej. Interfejs jest stylowy, płaski i intuicyjny.

Pulpit użytkownika widoczny po zalogowaniu.

Kompatybilność

Jak już zostało powiedziane, interfejs sieciowy jest obsługiwany przez wiele przeglądarek i oparty na czystym asynchronicznym kodzie JavaScript zapewniającym płynne i responsywne aplikacje HTML5, szybką synchronizację między różnymi częściami aplikacji, pobieranie danych, przetwarzanie, animacje.

Nie używa Java, Flash, Silverlight ani niczego innego, co wymaga instalacji jakiegokolwiek oprogramowania, wtyczek lub rozszerzeń. Wszystko czego potrzebujesz to przeglądarka.

Interfejs sieciowy wykorzystuje pliki cookie i lokalną pamięć przeglądarki. Po aktualizacji oprogramowania (tj. Nowych funkcjach, poprawkach błędów) użytkownik nie musi czyścić pamięci podręcznej ani podejmować specjalnych działań: nowszy kod i wszystkie niezbędne elementy interfejsu zostaną automatycznie pobrane i zastąpione.

Mobilnie gotowy

Użytkownikom mobilnym zalecamy pobranie i korzystanie z natywnych aplikacji mobilnych na iOS i Androida lub lekkiego interfejsu internetowego, który zostanie automatycznie podstawiony na stronie logowania. Interfejs sieciowy na komputery może działać również na tabletach, choć może on ładować się nieco leniwie na słabych procesorach, ale możesz go wypróbować i sprawdzić, czy odpowiada Twoim potrzebom.

Aplikacje Webowe

Za aplikacje można uznać za solidne moduły interfejsu WWW, które jednak są ze sobą połączone. Każda aplikacja ma swój własny cel i zawiera dane i narzędzia dogodne dla określonego procesu przepływu pracy.

Typowe aplikacje, z których korzystają klienci i ich główne cele, są wymienione poniżej:

    • Monitorowanie: podstawowe śledzenie w czasie rzeczywistym i widok historii na mapie.
    • Reguły: Warunki do obróbki zdarzeń i wysyłania powiadomień do użytkownika.
    • Raporty: analityka w tabelach i wykresach.
    • Zadania: Zarządzanie pracownikami mobilnymi w oparciu o zadania i planowanie.
    • Flota: konserwacja techniczna pojazdów, jazda ekologiczna i jazda w trudnych warunkach.
    • Urządzenia: konfiguracja sprzętu i czujników.

Articles